dnes je 26.5.2020

Náklady a výdavky z daňového hľadiska

NÁKLADY A VÝDAVKY Z DAŇOVÉHO HĽADISKA premium je jedinečná online kniha, ktorá poskytuje odborné informácie od renomovaných odborníkov z praxe pre konkrétne riešenia daňovej uznateľnosti. Keďže je téma daňovej uznateľnosti nákladov a výdavkov veľmi zložitá z hľadiska  posúdenia konkrétneho prípadu, práve vďaka odborným informáciám v tejto online knihe budete mať pri Vašej práci konkrétnu odbornú pomôcku.

Nezabudnite, že zaúčtovaním nedaňových výdavkov dochádza k úprave výsledku hospodárenia a daňovník je ich povinný upraviť na účely výpočtu základu dane v daňovom priznaní.  Keďže základ dane priamo súvisí s výpočtom daňovej povinnosti, viete či ste postupovali správne? Viac ako 500 odborných riešení konkrétnych praktických problémov v online knihe NÁKLADY A VÝDAVKY Z DAŇOVÉHO HĽADISKA premium Vám umožní pri Vašom rozhodnutí sa odborne zorientovať.

V rámci podnikania vzniká veľké množstvo situácií, ktoré majú priamy vplyv na hospodársky výsledok, je dobré vedieť si každú situáciu rozobrať a posúdiť ako postupovať z hľadiska daňovej uznateľnosti. 

V online knihe NÁKLADY A VÝDAVKY Z DAŇOVÉHO HĽADISKA premium máte k dispozícií okrem aktualizovaného obsahu i 24-hodín denne aktualizované vybrané právne predpisy a bezplatný odpovedný servis od renomovaných odborníkov z praxe.

 

Odborný garant revízii aktualizácií

JUDr. Ing. Miriam Galandová LL.M., FCCA

Od roku 2016 je viceprezidentkou Slovenskej komory daňových poradcov. Pôsobí aj v Komisii pre dane a Komisii pre občianske právo pri Americkej obchodnej komore na Slovensku. Je daňovou poradkyňou, advokátkou a členkou Asociácie certifikovaných účtovníkov (ACCA).

Je partnerkou renomovanej právnickej kancelárie PRK Partners, kde primárne zodpovedá za oblasť daňového poradenstva a riešenia sporov. Kvalifikácia v daňovej aj právnej oblasti jej umožňuje poskytovať poradenské služby v projektoch vyžadujúcich daňové a právne analýzy, napr. štruktúrovanie transakcií alebo zastupovanie v daňových či súdnych konaniach. Počas viac ako 20-ročnej praxe získala rozsiahle skúsenosti v oblastiach korporačného práva i medzinárodného zdaňovania pre slovenských a medzinárodných klientov.

WEBINÁRE FORMOU OTÁZOK A ODPOVEDÍ PRE ZÁKAZNÍKOV ZADARMO V RÁMCI PREDPLATNÉHO TOHTO PORTÁLU V OBDOBÍ COVID-19

GDPR v roku 2020

Lektor: JUDr. Helga Maďarová

Dátum: 13.5.2020

Čas konania: 9.00 - 10.00 hod.

Posledné zmeny v daniach a účtovníctve v súvislosti s koronavírusom

Lektor: Ing. Vladimír Bartoš

Dátum: 14.5.2020

Čas konania: 9.00 - 10.00 hod.

Prihláste sa v prípade, že ste predplatiteľ portálu formou vyplnenia registračného formuláru.

Registrácia je záväzná!

Registračný formulár vyplňte TU.